O firmě

 
Jmenuji se Svatopluk Petřek a truhlářské řemeslo provozuji od roku 1976. Vlastní firmu jsem si založil v roce 1990, kdy jsem se začal zabývat převážně výrobou nábytku na zakázku.                                                                                                                       
Mým prvořadým cílem je spokojený zákazník, proto s ním vždy hodně komunikuji, abych zjistil, jaké má potřeby, představy, koníčky a jaké barvy preferuje. Člověk by se měl doma nebo v práci vždy cítit příjemně.                    
 
Chcete být obklopeni kvalitními materiály a dívat se na barvy, které ve vás vyvolají příjemné pocity a radost? Máte rádi poctivou práci? Přejete si provést zaměření a domluvení, kdy vy potřebujete? Chcete mít provedenou montáž, kdy vy budete doma? Kromě věcí, které jste u mě nenašli, se s vámi rád pobavím o jiných variantách a řešeních vašich požadavků a potřeb, protože každou zakázku řeším individuálně. Nebráním se novým výzvám, pokud jsou v mých možnostech.
 
Dřevo používám jak měkké, tak tvrdé a vždy řádně vysušené dle normy. Můžete si u mě vybrat jakýkoliv dýhový materiál, dále lamino - EGGER, DDL Lukavec, KRONOSPAN, a to i s možností vysokého lesku. Kování používám HETTICH, BLUM, HAFELLE, GRASS. Lakování pro interiér provádím ve vlastní lakovně dvousložkovými laky a mořidly RENNER a pro exteriér lazurovacími laky ADLER.
                            
                             Samozřemostí  je záruční a pozáruční servis.
                                            
                             TO  VŠE S OHLEDEM NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ.
                                         
                             Těším se na realizaci s vámi. 
 
                                                                                        Svatopluk Petřek